У справі щодо падіння Іл-76 в небі над Луганськом 14 червня 2014 року проведуть повторну експертизу обставин катастрофи літака.

У справі щодо падіння Іл-76 в небі над Луганськом 14 червня 2014 року проведуть повторну експертизу обставин катастрофи літака.

Відповідне рішення ухвалила колегія суддів Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Проведення експертизи колегія суддів поклала на Державну експертну установу «Київський науково-дослідний інститут судових експертиз».

За словами головуючої судді, засідання у справі продовжиться, коли до суду надійдуть висновки експертів.

Раніше проведення повторної експертизи вимагав обвинувачений у справі щодо падіння Іл-76 генерал-майор Віктор Назаров.

22 січня в Апеляційному суді Дніпропетровської області розпочалися судові дебати у справі про оскарження генералом Віктором Назаровим вироку суду першої інстанції, яким його визнали винним у загибелі 49 військових на борту Іл-76.

Під час засідання суддя повідомив, що дебати можуть тривати не менше двох днів, оскільки виступити виявило бажання багато потерпілих, крім адвокатів, самого підсудного та сторони обвинувачення.

Розгляд апеляції Віктора Назарова триває з вересня 2017 року.

Раніше, 27 листопада 2017-го, суд відмовив генералу Назарову у проведенні повторної експертизи.

ДИВІТЬСЯ: Катастрофа Іл-76 під Луганськом: історія, розслідування, вирок.

27 березня 2017 року Павлоградський міськрайонний суд на Дніпропетровщині визнав винним генерал-майора Віктора Назарова, який на момент трагедії був начальником Штабу антитерористичної операції, у «недбалому ставленні до служби, вчиненому в бойовій обстановці, що призвело до тяжких наслідків» у справі про загибель 49 українських військовослужбовців у літаку Іл-76, збитому 14 червня 2014 року озброєними сепаратистами в аеропорту Луганська.

Суд присудив генералу 7 років ув’язнення, однак він подав на апеляцію і наразі працює заступником керівника Генштабу Збройних сил.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу було збито літак Іл-76. На його борту перебували 40 військовослужбовців та 9 членів екіпажу. Усі вони загинули.

ЧИТАЙТЕ: Справа Іл-76: генералів під час війни (не) судять

Детальніше про перебіг розслідування у справі про катастрофу Іл-76 читайте у публікації Громадського.

Поділитись: