УКРАЇНА

У Сумах працівники заводу влаштували ходу через заборгованість по зарплатні

26 червня, 2018 23:36
УКРАЇНА/У Сумах працівники заводу влаштували ходу через заборгованість по зарплатні
Зберегти
Вигляд
У Сумах працівники «Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання» 26 червня організували акцію протесту у місті, вимагаючи виплати 7-місячного боргу із заробітної плати.

У Сумах працівники «Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання» 26 червня організували акцію протесту у місті, вимагаючи виплати 7-місячного боргу із заробітної плати.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Люди скандували «Віддайте наші гроші!», вони тримали у руках пустими каструлі та миски.

Декілька сотень протестувальників від адмінбудівлі заводу дійшли до міської адміністрації.

Після промов присутні склали резолюцію мітингу, яку вони планують надіслати президенту України, депутатам Верховної Ради від Сумської області, а також керівництву міста та області.

У зверненні мітингувальники вимагають забезпечення погашення заборгованості, а також забезпечення індексації та компенсації затримки виплат.

До активних протестів працівники заводу перейшли з 20 червня. 25 червня декілька сотень робітників не пустили на роботу. В прес-службі підприємства повідомили, що з 25 червня по 6 липня завод на два тижні переходить у «частковий режим оплачуваних простоїв». Щодо заборгованості з заробітної платні, то на підприємстві нічого не гарантують, зазначаючи, що будь які найближчі фінансові надходження очікуються на початку липня.

Нагадаємо, 16 травня працівники заводу залізничного цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочали акцію протесту з вимогою підвищити заробітну плату.

Наприкінці березня 2018 профспілка комбінату «ArcelorMittal» вимагала від керівництва покращити умови праці та підвищити рівень заробітної плати до 1 тисячі євро в гривневому еквіваленті з 1 квітня 2018 року.

На початку червня комбінат у Кривому Розі підвищив зарплати працівникам після протестів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні 771 компанія має борги з виплати зарплат — Opendatabot

Більше про:
# зарплатня
# Суми
Пов`язані новини