У Тернополі прийняли рішення під час усіх урочистих та святкових заходів на державних будівлях та комунальних установах одночасно із синьо-жовтим прапором піднімати червоно-чорний.

У Тернополі прийняли рішення під час усіх урочистих та святкових заходів на державних будівлях та комунальних установах одночасно із синьо-жовтим прапором піднімати червоно-чорний.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Рішення прийняли з ініціативи міського голови Сергія Надала. Таким чином у Тернополі «відповіли» на ухвалений польським Сеймом закон про заборону пропаганди «бандерівської ідеології».

Очільник Тернополя наголошує, що попри ухвалення зазначеного закону, Польща, як і раніше, залишиться партнером Тернополя.

«Тернопіль завжди мав прекрасні партнерські відносини з польськими містами. Тісно співпрацюють між собою освітні, лікувальні, спортивні та культурні заклади наших міст. І саме завдяки спільним проектами ми показуємо дружбу між нашими країнами та містами», — зазначив Надал. 

Раніше президент України Петро Порошенко назвав положення законопроекту «абсолютно необ'єктивними та категорично неприйнятними».

Нагадаємо, Сенат Польщі у ніч на 1 лютого остаточно ухвалив закон про «Інститут національної пам’яті – Комісію з переслідування злочинів проти польського народу і деяких інших законів»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ОБСЄ закликали Польщу скасувати закон про «заборону бандерівської ідеології»

26 січня Сейм Польщі ухвалив закон про «заборону пропаганди бандерівської ідеології». У МЗС України сприйняли ухвалення цього законопроекту як «чергову спробу нав’язати однобічне трактування історичних подій», у тому числі  некоректного використання назви частини території сучасної України.

Також в Ізраїлі виступили проти польського законопроекту про Голокост. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що Голокост не можна заперечувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЗС Польщі: закон про «бандерівську ідеологію» не стосуватиметься науковців та художніх діячів

Поділитись: