У Вірменії 23 квітня відновилися акції протесту проти прем’єрства президента Сержа Саргсяна.

У Вірменії 23 квітня відновилися акції протесту проти прем’єрства президента Сержа Саргсяна.

Як повідомляє «Радио Азатутюн», сотні громадян в різних районах Єревану знову вийшли на вулиці міста.

Вони планують блокувати вулиці та перекривати рух міського транспорту в рамках оголошеної затриманим 22 квітня лідером опозиції Ніколом Пашиняном кампанії мирної громадянської непокори.

Також протетсувальники домовилися проводити мирні акції громадянської непокори щодня з 8:15 ранку, щовечора о 19:00 збиратися на площі Республіки «незалежно від того, хто та скільки людей будуть затримані чи заарештовані поліцією».

Нагадаємо, опозиціонери хочуть зробити безстроковими акції протестів у Єревані.

Раніше повідомлялося, що затриманого у Єревані лідера опозиції Пашиняна не можуть знайти.

У Вірменії затримали лідера протестного руху Ніколу Пашиняна,  попри недоторканість. Генпрокуратура Вірменії підтвердила затримання трьох опозиційних депутатів, зокрема лідера протестів у Єревані Ніколу Пашиняна.

22 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян та лідер протестів Нікол Пашинян провели перемовини. Саргсян назвав умови відставки неприйнятними, а також наголосив, що у разі, «якщо щось станеться з протестувальниками, винним буде Пашинян».

Напередодні прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні та закликав протестувальників до діалогу.

Лідер акцій протестів у Вірменії, депутат Національних зборів Нікол Пашинян відповів на опублікований заклик прем'єр-міністра Сержа Сарсгяна про необхідність діалогу.

ДИВІТЬСЯ: Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

Поділитись: