Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я перевірять, чи може коронавірус передаватися повітрям після того, як із таким проханням до них звернулись сотні науковців.

Про це заявили на брифінгу ВООЗ 7 липня, передає Voice of America.

Провідна технічна експертка організації Марія Ван Керхове заявила, що ще у квітні до ВООЗ звернулась група з понад 200 вчених із закликом визнати, що коронавірус може передаватися повітрям.

За словами Керхове, наразі у ВООЗ готують коротку доповідь, яка узагальнить те, що наразі відомо про віруси, які передаються повітрям.

Нагадаємо, 4 липня стало відомо, що 239 науковців із 32 країн направили до Всесвітньої організації охорони здоров'я відкритого листа, у якому стверджують, що ВООЗ применшує ризик поширення коронавірусу повітряним шляхом і закликають її переглянути рекомендації.

На думку вчених, нові свідчення поширення вірусу, як-от на м’ясокомбінаті в Німеччині, засвідчують, що поширення вірусу повітряним шляхом є набагато серйознішим, ніж наразі вважає ВООЗ.

Станом на ранок 8 липня у світі коронавірус загалом виявили у 11 млн 951 тисячі 903 людей. З них понад 6,8 млн уже одужали та 546 тисяч померли від ускладнень.

Поділитись: