Політичний консультант Володимира Зеленського Дмитро Разумков повідомив, що не варто очікувати на миттєве зниження тарифів після інавгурації, адже тарифи не є у компетенції президента. Єдиний спосіб знизити тарифи — побороти «корупційну складову», зокрема скасувати схему «Роттердам+».

Про це Разумков заявив в ефірі ICTV.

«Насправді це не прерогатива президента, хоча, знову ж таки, якщо ми говоримо про корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів, у тому числі так званий злощасний «Роттердам+», то позиція президента багато у чому може вплинути на ці процеси. Зниження корупційної складової дасть змогу знизити, у тому числі, тарифи», — повідомив Разумков.

За його словами, не варто сподіватися, що таке ймовірне зниження тарифів відбудеться за декілька днів після інавгурації.

«Це процес, який буде непростим. Це процес, який доведеться пройти і президенту Зеленському, і його команді, й українському народу», — додав Разумков.

Зазначимо, що за даними підрахунку 99% електронних протоколів голосування у другому турі виборів Володимир Зеленський набирає 73,22% виборців, а чинний президент Петро Порошенко — 24,46%.

Раніше у Зеленського повідомили, про перші законопроекти, які майбутній президент планує внести на розгляд до Верховної Ради а також про перші кадрові рішення.

Раніше повідомлялось, що електроенергія, яку виробляють українські ТЕС, є однією з найдорожчих у світі.

Зазначимо, що Більшість українських теплоелектростанцій належать компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова.

Компанія ДТЕК — одна з найбільших енергетичних корпорацій у Східній Європі. Їй належить 9 з 15 українських теплоелектростанцій, а також 17 шахт та вугільнозбагачувальні комплекси. Загалом, компанія є фактичним монополістом на ринку генерації теплової електроенергії в Україні.

Зазначимо, що вартість електроенергії, що виробляється ТЕС України регулюється за формулою «Роттердам+», яку запровадили у травні 2016-го року.

Поділитись: