У Збройних силах України за минулу добу виявили 10 нових випадків захворювання на COVID-19. Загалом хворіє 124 людини.

Про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

Всього за час пандемії одужали 125 людей, водночас 4 померли від ускладнень. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 416 людей. У 127 військових ізоляція закінчується у найближчих три доби.

У закладах охорони здоров’я перебуває дві особи (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» — 1 військовослужбовець та Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону — ще 1). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

Вісім осіб (Київська область — 4 військовослужбовці та 1 працівник ЗС України, Запорізька — 2 військових, Житомирська — 1) перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

«Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом», — йдеться у повідомленні.

Напередодні, 2 травня, у Збройних силах України за минулу добу також виявили 10 нових випадків захворювання на COVID-19.

З початку епідемії в Україні COVID-19 підтвердили у 24 822 людей, з них 735 померли від ускладнень, а 10 439 — одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: