УКРАЇНА

До Одеси вилетіла посилена група правоохоронців у зв'язку з нападами на активістів — генпрокурор

24 вересня, 2018 16:54
УКРАЇНА/До Одеси вилетіла посилена група правоохоронців у зв'язку з нападами на активістів — генпрокурор
Зберегти
Вигляд
З Києва до Одеси вилетіла посилена група правоохоронців.

З Києва до Одеси вилетіла посилена група правоохоронців.

Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

Від додав, що провів нараду з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим у звязку з черговим нападом на активістів в Одесі .

«Ситуацію в області, зокрема — із нападами на активістів буде проаналізовано на спільній координаційній раді правоохоронних органів у першій декаді жовтня», — додав він.

Увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у важкому стані.

Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

Станом на ранок 23 вересня Олег Михайлик прийшов у лікарні до свідомості. Його готують до операції. У лікарні Михайлику надали охорону.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика.

Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика.

Управління Національної поліції Одеської області відкинуло звинувачення громадськості в тому, що правоохоронці зволікають з розслідуванням нападу на активіста Олега Михайлика.

Слідство розглядає 5 версій нападу

Пов`язані новини