УКРАЇНА

Україна має відповісти Слідчому комітету РФ розкриттям вбивства Бабченка — російська журналістка

30 травня, 2018 17:59
УКРАЇНА/Україна має відповісти Слідчому комітету РФ розкриттям вбивства Бабченка — російська журналістка
Зберегти
Вигляд
Українські правоохоронці повинні оперативно розкрити вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка і таким чином відповісти на заяву Слідчого комітету Росії.

У Києві ввечері 29 травня заявили про смерть Аркадія Бабченка, російського військового журналіста, волонтера, який з 2017 року мешкав в Україні: Бабченко неодноразово заявляв про погрози від людей, які надходили з Росії. Поліція Києва розглядала дві версії  вбивства журналіста Бабченка: професійна діяльність і громадянська позиція. 

Під час брифінгу 30 травня глава СБУ Василь Грицак оголосив, що смерть російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка інсценували. Це була спецоперація.

Українські правоохоронці повинні оперативно розкрити вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка і таким чином відповісти на заяву Слідчого комітету Росії.

Про це в ефірі Громадського повідомила російська журналістка Вікторія Івлєва.

«Єдине, чим Україна може, повинна і зобов'язана відповісти, це розслідування цього вбивства і піймання вбивці. Ось це буде найкращою відповіддю Слідчому комітету і найкраща пам'ять про нього», — сказала Івлєва.

Раніше Івлєва заявила, що убивство Бабченка буде використано Росією проти України.

Раніше МЗС Росії прокоментувало убивство журналіста Бабченка, заявивши, що «рівень фізичного насильства, вбивств стосовно працівників ЗМІ в Україні неухильно зростає».

«Криваві злочини і тотальна безкарність стали рутиною для київського режиму», — заявили у МЗС РФ.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу через вбивство у Києві російського журналіста Аркадія Бабченка.

 

Більше про:
# Україна
# Росія
Пов`язані новини