Міністри інфраструктури України та Польщі домовились розширювати залізничне сполучення між країнами, зокрема започаткувати регулярне залізничне сполучення між Львовом та Любліном.

Міністри інфраструктури України та Польщі домовились розширювати залізничне сполучення між країнами, зокрема започаткувати регулярне залізничне сполучення між Львовом та Любліном.

Дане питання обговорювали міністр інфраструктури України Володимир Омелян з міністром інфраструктури Польщі Анджей Адамчик під час зустрічі на економічному форумі «Європа Карпат», передає прес-служба українського міністерства.

«Ми надзвичайно втішені прогресом, якого досягли на рівні профільних міністерств України і Польщі. Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, — приклад успішної реалізації українсько-польських проектів. І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення», — повідомив Омелян.

Як зазначається, під час зустрічі міністри домовилися про проведення у жовтні засідання двосторонньої групи, що працюватиме над питаннями розширення залізничного сполучення між Україною та Польщею.

«Міністр інфраструктури України підтвердив, що наразі триває робота над двома проектами: відновлення функціонування залізничного сполучення за напрямком Перемишль— Мальховіце—Нижанковичі та започаткування регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном», — йдеться у повідомленні Мінінфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Москви — на ведмедях: до чого може призвести заборона транспортного сполучення з Росією

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Укрзалізниця не зазнає збитків через припинення сполучення з РФ.

У коментарі Громадському Володимир Омелян повідомив, що  рішення про скасування потягів між Україною та РФ остаточно має ухвалювати РНБО та Уряд. 

15 серпня 2018-го міністр транспорту Росії Євген Дітріх заявив, що закриття залізничного сполучення між Україною та Росією  принесе лише дискомфорт громадянам.

Також напередодні Омелян заявляв, що перший потяг, що сполучить столиці України, Білорусі, Литви та Латвії відправиться 28 вересня.

 Також в Укрзалізниці повідомили, що кількість подорожуючих поїздом до ЄС у 2018 році збільшилась вдвічі.

Нагадаємо, що раніше в Укрзалізниці анонсували будівництво євроколії з Мукачева до Будапешта до кінця літа 2018 року. Там також повідомили про початок прямого залізничного сполучення з Чехією, Словаччиною та іншими країнами ЄС.

Поділитись: