Війна

Українські військові на Луганщині взяли в полон бойовика — штаб

11 березня, 2018 11:53
Війна/Українські військові на Луганщині взяли в полон бойовика — штаб
Зберегти
Вигляд
Українські військові на Луганському напрямку взяли в полон бойовика, який намагався проникнути на підконтрольну Києву територію Донбасу.

Українські військові на Луганському напрямку взяли в полон бойовика, який намагався проникнути на підконтрольну Києву територію Донбасу.

Про це повідомляє штаб АТО.

«Після не прицільного обстрілу ворогом наших позицій бойовик намагався пройти вглиб між спостережними постами», — йдеться у повідомленні.

У бойовика знайшли зброю АК-74Н та військовий квиток на ім’я Солоіда Ігора Вікторовича, виданий окупаційною «адміністрацією».

Нагадаємо, що у зоні бойових дій на Донбасі 10 березня унаслідок обстрілів бойовиків один український військовий дістав поранень. Його доправили до військово-медичного госпіталю.

27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не передала жодної людини, в якої була кров на руках», — інтерв'ю з омбудсменом про обмін полоненими.

Громадське стежило наживо за перебігом обміну та поверненням українських полонених додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Пов`язані новини