УКРАЇНА

Українці отримали втричі більше дозволів на проживання в Естонії, ніж мігранти з усіх інших країн

2 жовтня, 2018 14:14
УКРАЇНА/Українці отримали втричі більше дозволів на проживання в Естонії, ніж мігранти з усіх інших країн
Зберегти
Вигляд
Вихідці з України лідирують серед іммігрантів у Естонії. Зокрема, за першу половину 2018 року вони отримали втричі більше посвіток на проживання у країні, ніж іммігранти з усіх інших країн світу разом узяті.

Вихідці з України лідирують серед іммігрантів у Естонії. Зокрема, за першу половину 2018 року вони отримали втричі більше посвіток на проживання у країні, ніж іммігранти з усіх інших країн світу разом узяті.

Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на дані естонського Міністерства внутрішніх справ.

Більше того, серед мігрантів, які отримали дозволи на роботу в Естонії, лідерство українців виражене ще більш яскраво.

Так, за перше півріччя 2018 року Естонія видала 1268 посвіток на тимчасове проживання для іноземців, з них 941 отримали українці, 108 — Білоруси, 95 — росіяни. Решту 124 посвіток отримали представники всіх інших національностей.

Крім цього, Естонія видала близько 13,4 тисяч дозволів на працевлаштування, з яких 10,6 тисяч отримали вихідці з України (близько 80%).

За даними МВС Естонії, третина тих, хто отримав дозвіл на тимчасове проживання у країні, мають вищу освіту.

Раніше в польському уряді повідомили, що у 2018 році кількість заяв на працевлаштування українців зменшилась на 25%.

Зазначимо, що напередодні міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що трудова міграція з України припиниться, коли середня зарплата в країни зросте до 15 тисяч гривень.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомляв, що щороку з України виїжджає близько 1 мільйона громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше стало відомо, що близько 200 тисяч українців отримали «карту поляка», яка дає пільгові умови для отримання польського громадянства.

Крім цього, повідомлялось, що у Польщі постійно проживає близько 2 мільйонів українців, понад 300 тисяч — платять внески до фонду соціального страхування у Польщі.

Також повідомлялось, що у 2017 році українські заробітчани перерахували з Польщі суму, еквівалентну 4% ВВП України

Пов`язані новини