Команда українських лучників, яка отримала золоту медаль, Ігри Нескорених, Сідней
Фото: Ігри Нескорених
Українські спортсмени отримали нові медалі на Іграх Нескорених у Сіднеї.

Українські лучники Сергій Шимчак, Андрій Уса та лучниця Майя Москвич отримали «командне золото».

Також лучниця Майа Москвич отримала індивідуальну золоту медаль серед жінок-новачків.

«Це просто неймовірний результат. Особливо враховуючи, що спортивний лук Майя вперше взяла до рук у березні цього року за порадою Дмитра Сидорука під час тестування», — зазначають на сторінці команди.

Ще один лучник Олександр Зозуляка отримав срібну медаль.

«Олександр мріяв власним прикладом показати, що спорт — найкоротший шлях до відновлення. І його мрія здійснилася! Вітання Нескореному!», — зазначають на сторінці команди.

Спортсмен Юрій Дмитренко отримав срібло зі штовхання ядра. Зазначимо, це друга перемога Юрія — раніше він отримав «срібло» з метання диску.

Загалом Україна поки що отримала 16 медалей на Іграх Нескорених.

Нагадаємо, першу медаль на Іграх Нескорених в Сіднеї приніс Україні черкащанин Денис Фіщук. Він здобув бронзову медаль у велоперегонах. Наступні дві золоті медалі з веслування на тренажерах виграли Олександр Бєлобоков та Сергій Ільницький. 23 жовтня українець Гавриленко виграв четверту медаль для збірної на Іграх Нескорених. 24 жовтня українці виграли 7 медалей.

Цього року склад національної збірної став першим, до якого увійшли представники всіх українських силових структур.

На Іграх 20-27 жовтня в Сіднеї українці змагатимуться у шести дисциплінах: легкій атлетиці (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину), плаванні (запливи на 50 і 100 метрів вільним стилем, брасом та на спині), веслуванні на тренажері (1-хвилинний спринт і 4-хвилинна витривалість), велоспорті на шосе, стрільбі з лука та пауверліфтингу.

Нагадаємо, у 2017 році на «Іграх нескорених» у Торонто 15 українських спортсменів завоювали 14 медалей: 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові. 

«Ігри нескорених» — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов’язків. 

У 2017 році в Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» як учасник багатьох військових навчань та миротворчих операцій під егідою ООН.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Медалі — медалями, а людей треба берегти», — уповноважений із питань реабілітації військових про «Ігри нескорених».

Поділитись: