Посольство України у Франції рекомендує українцям, які належать до найбільш уразливих категорій, утриматися від відвідування регіонів, де зафіксовані випадки китайського коронавірусу. Рекомендації особливо стосуються людей літнього віку та людей з хронічними захворюваннями

Про це повідомило Міністерство закордонних справ України.

«У зв’язку зі збільшенням на території Франції кількості випадків респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом, посольство України у Франції рекомендує громадянам України, які перебувають в цій країні, або мають намір її відвідати, та які належать до найбільш уразливих категорій , дотримуватися рекомендацій щодо заходів захисту від зараження хворобою, зокрема — уникати регіонів (Oise, Somme, Haute Savoie, Alpes Maritimes), де зафіксовані випадки захворювань», — йдеться у повідомленні.

Також українцям у Франції радять уникати контактів з хворими людьми, не відвідувати масові заходи, користуватись захисними масками у місцях скупчення людей та дотримуватися особистої гігієни.

У випадку виявлення підвищеної температури та симптомів застуди під час перебування у Франції громадянам України рекомендують обмежити пересування та невідкладно звернутися до медичного закладу або зателефонувати за номером 15.

Інформаційна допомога щодо коронавірусу надається за телефоном «гарячої лінії» 0800 130 000 (дзвінок безкоштовний).

Зазначимо, що на сьогодні у Франції відомо про 57 людей, інфікованих коронавірусом. Також відомо про 2 летальні випадки.

В Україні наразі немає жодного випадку зараження китайським коронавірусом. Відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: