«Промінвестбанк», який належить російському державному «Внєшекономбанку», повідомив про припинення дистанційного обслуговування клієнтів-фізичних осіб.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті російського банку.

«Можливість користуватись системою дистанційного обслуговування від ПАТ «Промінвестбанк» (в тому числі мобільним банкінгом) починаючи з 10 грудня 2019 року буде призупинена», — повідомили у «Промінвестбанку».

Наразі банк поступово згортає свою діяльність з фізичними особами, водночас з юридичними особами — компаніями та підприємцями — робота продовжуватиметься й надалі.

29 жовтня стало відомо, що «Промінвестбанк» припиняє обслуговувати власників карток MasterCard.

«Банк змінює свою стратегію: ми поступово припиняємо роботу з фізичними особами», — повідомили у прес-службі російського банку у відповідь на запит «Інтерфакс-Україна».

1 серпня у «Внешекономбанку» повідомили, що домоглися призупинки продажу акцій своєї української «дочки».

Раніше про намір купити «дочку» російського держбанку в Україні повідомили 3 компанії.

19 липня на фондовій біржі «ПФТС» виставили на продаж 99,7% «дочки» російського державного банку «Внешекономбанк» «Промінвестбанк». Акції планували продати через аукціон за 532,1 мільйона гривень.

10 червня «Промінвестбанк» подав на Україну до Стокгольмського арбітражу. Загальна вартість позову складає «сотні мільйонів доларів».

Нагадаємо, що Третейський суд у Гаазі зобов'язав Російську Федерацію відшкодувати низці українських компаній збитки за анексію Криму. Зокрема, мова йшла про суму у 159 мільйонів доларів. Росію визнали відповідальною за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли Володимир Путін підписав указ про анексію Криму. Позов проти Росії подавали 18 українських компаній, а також одна фізична особа.

Поділитись: