Посольство Польщі в Україні повідомило, що в країні не зафіксовано жодного випадку зараження коронавірусом Covid-19. Раніше інформацію про перший випадок інфікування новим вірусом у польському місті Лодзь повідомила низка українських ЗМІ.

Про це дипустанова повідомила з посиланням на дані Міністерства охорони здоров’я Польщі.

«Всупереч інформації, поданої деякими українським виданнями, Посольство Польщі в Києві виразно підкреслює, що досі не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус в Польщі», — йдеться у повідомленні.

Раніше низка українських ЗМІ із посиланням на місцеве польське видання Express Illustrowany повідомили, що коронавірус виявили у 25-річної дівчини, яка нещодавно повернулася з Таїланду.

Крім того, про перший випадок зараження коронавірусом у Польщі повідомив колишній сенатор та міністр юстиції, член опозиційної політичної партії «Громадянська платформа» Кшиштоф Квятковський.

Як передає польський суспільний мовник TVP, пізніше того ж дня заступник міністра охорони здоров’я Польщі Вальдемар Краска під час виступу в Сенаті повідомив, що випадків зараження коронавірусом у Польщі не зареєстровано. Наразі, за словами Краски, 47 людей ушпиталені, але лише з підозрою на коронавірус, ще 55 перебувають на карантині, а 1570 — під наглядом лікарів.

Утім глава МОЗ Польщі Лукаш Шумовський раніше говорив, що поява коронавірусу в Польщі — це питання часу, і відомство практично впевнене, що в країні будуть зафіксовані його випадки, додає Wyborcza.

Нагадаємо, українське Міністерство охорони здоров'я 27 лютого також спростувало фейки про нібито випадки зараження коронавірусом в Україні.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 80 289. Більшість випадків інфікування, 78 497, зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (1595) та Італії (453). З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2704 людей.

Поділитись: