Авіакомпанія SkyUp оголосила, що з 5 березня скасовує авіасполучення з італійським містом Турин через поширення коронавірусу на півночі Італії. Пасажирам, які вже купили квитки на ці рейси пропонують здати їх або обміняти на інші.

Як повідомляють у пресслужбі SkyUp, відповідне рішення ухвалили тимчасово. Скасування авіарейсів діятиме до 25 жовтня 2020 року, однак у разі, якщо ситуація з поширенням коронавірусу нормалізується, то у SkyUp не виключають відновлення польотів і раніше.

«Пасажири, які вже придбали квитки на скасовані рейси, можуть звернутися за поверненням коштів або узгодити з перевізником можливість перебронювання на альтернативні рейси... Для заміни недоступні Іспанія, Португалія та Італія. Інші варіанти обговорюються індивідуально», — повідомляють в авіакомпанії.

Тим пасажирам, які купували авіаквитки через агентів та спеціальні сервіси, варто звертатися за отриманням відшкодування у цих сервісів. Якщо ж квитки купувати на сайті авіакомпанії, то повернути гроші або домовитися про зміну маршруту можна, написавши листа на адресу [email protected] У компанії обіцяють відреагувати протягом 2 днів. У листі необхідно вказати номер бронювання.

3 березня у Чернівцях виявили перший в Україні випадок зараження коронавірусом.

Інфікований — житель Чернівців, який разом з дружиною повернувся з Італії через пункт пропуску «Порубне» в Чернівецькій області. Тоді симптомів зараження у них не виявили. Після прибуття подружжя самоізолювалося, а через два дні, 28 лютого, у чоловіка з'явилися симптоми, які вказували на коронавірусну інфекцію. 29 лютого його госпіталізували, а ввечері в понеділок, 2 березня, коронавірус підтвердили за допомогою тестування.

У дружини хворого зараз ніяких симптомів не спостерігається. Вона ізольована і під наглядом лікарів.

Як швидко поширюється вірус? Які симптоми COVID-19 та як від нього захиститися? Усі новини про коронавірус в Україні та світі ми збиратимемо в текстовому онлайні.

За останніми даними кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 90 936. Зокрема в Італії зафіксували 2 036 випадків зараження.

Також відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: