Укрзалізниця з 31 березня перевозитиме медичних працівників службовими поїздами.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

«Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для медиків буде безкоштовним», — зауважили в Укрзалізниці.

Так, підставою для проїзду є службове посвідчення або інший документ, що підтверджує роботу у медичному закладі.

«Обов'язковою умовою є також наявність засобів індивідуального захисту, зокрема маски або респіратора та рукавичок», — додали у компанії.

Зазначається, що розклад руху службових поїздів Укрзалізниця надаватиме органам місцевої влади для доведення до відома працівників медичних установ.

Раніше повідомлялось, що збитки, які завдала Укрзалізниці пандемія коронавірусу можуть скласти 6-10 мільярдів гривень лише за першу половину 2020 року.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

У світі кількість інфікованих коронавірусом зросла до 803 537. Більшість заражених зафіксували у США — 164 665.

Станом на ранок 31 березня в Україні зафіксували 549 випадків зараження коронавірусом. Відомо про 13 смертей, пов'язаних з коронавірусом, та 8 пацієнтів, які успішно одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: