Голова Укрзалізниці Євген Кравцов провів переговори з інвесторами та підтвердив намір компанії вийти на ринок запозичень у 2019 році.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Зазначається, що нові борги Укрзалізниця планує випустити не лише для того, аби рефінансувати попередню заборгованість, але й для фінансування нових проектів.

«Співпраця з міжнародним ринком капіталів для нас — не просто можливість підтримувати необхідний рівень капітальних інвестицій. Ці кошти в першу чергу мають стати інструментом розвитку та економічного зростання компанії», — повідомив Кравцов.

Переговори з інвесторами проводилися за підтримки інвестиційної компанії Dragon Capital. У них взяли участь 22 міжнародних інвестори. Такі переговори слід тлумачити як початок підготовки до залучення нових позик.

Раніше повідомлялось, що Укрзалізниця планує випустити єврооблігації для погашення попередніх боргів.

Зазначимо, що у 2018 році Укрзалізниця отримала 203,8 мільйона гривень. За рік прибуток компанії зріс у майже 2 рази.

Напередодні Укрзалізниця збільшила тарифи на вантажні залізничні перевезення — загалом на 14,2%. Вантажні перевезення у 2018 році принесли Укрзалізниці у 8 разів більше прибутків, ніж пасажирські.

Нагадаємо, що напередодні стало відомо, що уряд затвердив новий фінансовий план Укрзалізниці, яким передбачено підвищення тарифів на вантажні перевезення на 14,2%. Оновлені тарифи затвердила Державна регуляторна служба.

Поділитись: