Укрзалізниця стала першою державною компанією, що повністю розкрила всі свої фінансові операції для відкритого доступу на порталі «Відкриті публічні фінанси».

Укрзалізниця стала першою державною компанією, що повністю розкрила всі свої фінансові операції для відкритого доступу на порталі «Відкриті публічні фінанси».

Про це заявив виконуючий обов’язки очільника Укрзалізниці Євген Кравцов, передає прес-служба компанії.

«На сьогодні після запуску цієї системи в роботу Укрзалізниця буде першою державною компанією, взагалі першою компанією в Україні, котра буде повністю розкривати всю інформацію в повному обсязі про всі свої фінансові трансакції. Крім нас, на сьогодні подібне робить тільки Державне казначейство», — повідомив Кравцов.

Як зазначається, всі операції Укрзалізниці можна прослідкувати на порталі відкритих державних даних e-data.

За словами Кравцова, Укрзалізниця — найбільша українська компанія, яка створює 3% ВВП України. Сумарна вартість її активів 270 мільярдів гривень.

Також згідно з повідомленням, Укрзалізниця вже перейшла систему здійснення прозорих закупівель за допомогою системи Prozorro.

Раніше повідомлялось, що перші 30 локомотивів, які надійдуть Укрзалізниці в рамках контракту з американською компанією General Electric, будуть вироблені за участю «Крюківського вагонобудівного заводу».

Також протягом 2018 року Укрзалізниця планує залучити близько одного мільярда доларів інвестицій, проте її потреби складають ще близько 2 мільярдів доларів.

Також в Укрзалізниці повідомили, що планують скоротити час подорожі з Києва до Одиси на 25% — до 5,5 годин.

Раніше повідомлялось, що Укрзалізниця провела капітальний ремонт 130 кілометрів колій.

Поділитись: