Уповноважена Росії з прав людини Тетяна Москалькова заявила, що українському політв’язню Олегу Сенцову, який голодує 44 день, «нічого не загрожує».

Уповноважена Росії з прав людини Тетяна Москалькова заявила, що українському політв’язню Олегу Сенцову, який станом на 26 червня голодує 44 день, «нічого не загрожує».

Про це вона сказала біля Лук’янівського СІЗО в Києві, де мала зустрітися з кримським дезертиром Максимом Одинцовим

«На мою думку, Сенцову нічого не загрожує», — зазначила Москалькова, відповідаючи на питання журналіста про доцільність якнайшвидшого обміну або звільнення українця через голодування та погіршення його фізичного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #FreeSentsov: Олег голодує 44-й день

Москалькова не знає, чи зможе уповноважена Верховної Ради України Людмила Денісова зустрітися з Сенцовим, якого утримують в російській колонії, але обіцяє сама відвідати його після повернення з Києва.

«Я особисто полечу для того, щоб можна було переконатися, який його стан здоров'я і чи потрібна йому якась допомога», — додала вона.

Вона також повідомила, що стосовно Сенцова звернулася до керівництва Федеральної служби виконання покарань РФ з проханням «допустити лікарів для консиліуму, яких назвуть адвокат і родичі самого Сенцова, щоб цим лікарям була повна довіра». 

«Але сам Сенцов поки відмовився від того, щоб лікарі його відвідували», — додала Москалькова. 

Раніше Москалькова також заявила, що загроз життю політв’язня Володимира Балуха, який голодує 100 день, також немає. 25 червня адвокат Балуха повідомив, що стан політв'язня погіршився.

Москалькова прибула до Києва у межах домовленостей про відвідування представниками України та РФ засуджених та політв'язнів. 

Поділитись: