Світ

Уповноважений РФ з питань Донбасу, радник Путіна Сурков може піти з посади — «Коммерсант»

31 травня, 2018 21:05
Світ/Уповноважений РФ з питань Донбасу, радник Путіна Сурков може піти з посади — «Коммерсант»
Зберегти
Вигляд
Радник Володимира Путіна Владислав Сурков, який є уповноваженим президента РФ з питань Донбасу, може залишити цю посаду.

Радник Володимира Путіна Владислав Сурков, який є уповноваженим президента РФ з питань Донбасу, може залишити цю посаду.

Про це газеті «Коммерсант» повідомили кілька джерел у державних структурах.

Найбільш вірогідних кандидатом на посаду Суркова називають чинного уповноваженого у Приволзькому федеральному окрузі Михайла Бабича.

Один із співрозмовників видання, наближений до управління президента з питань соціально-економічного співробітництва з країнами СНД, Абхазією та Південною Осетією зазначив, що з початку 2018 року Сурков вже «майже відійшов від справ у цьому напрямку».

За даними «Коммерсанта», Путін може підписати укази щодо складу керівництва Адміністрації президента до кінця поточного тижня, тобто до 3 червня.

У квітні 2018 року в Кремлі заявили, що в перемовинах між радником Путіна Сурковим і Волкером взято паузу.

Востаннє Волкер та Сурков зустрілись наприкінці січня 2018 року в Дубаї. Волкер обговорив із Сурковим питання повернення Росії до складу Спільного центру з контролю і координації вогню, відновлення мобільного зв'язку на Донбасі тощо. Повідомлялось, що співрозмовники не дійшли єдиної позиції щодо закону про деокупацію.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков сказав, що у Кремлі не чекають нічого особливого від зустрічі Суркова і Волкера. «Це «звіряння годинників», це робочий процес по ситуації на південному сході України», — сказав він.

Утім МЗС Росії назвало «небезнадійною» останню зустріч Волкера та Суркова.

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що хоче продовжувати співпрацю з радником Путіна, уповноваженим президента РФ по Донбасу Владиславом Сурковим.

Пов`язані новини