УКРАЇНА

Уряд доручив спрямувати 729 млн грн Києву для відновлення гарячого водопостачання

29 серпня, 2018 13:43
УКРАЇНА/Уряд доручив спрямувати 729 млн грн Києву для відновлення гарячого водопостачання
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів дав доручення Мінфіну, яка передбачає виділення Київській владі цільової субвенції у розмірі 729 мільйонів гривень. Отримання субвенції дасть змогу комунальному підприємству Київтеплоенерго підписати договір на постачання газу з Нафтогазом.

Кабінет міністрів дав доручення Мінфіну, яка передбачає виділення Київській владі цільової субвенції у розмірі 729 мільйонів гривень. Отримання субвенції дасть змогу комунальному підприємству Київтеплоенерго підписати договір на постачання газу з Нафтогазом.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабінету міністрів України 29 серпня.

Як зазначається, субвенція необхідна для збалансування дебіторської та кредиторської заборгованості новоствореного комунального підприємства Київтеплоенерго, яке стало правонаступником боргів «Київенерго».

Нагадаємо, що КМДА погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» перед Нафтогазом та повідомила про те, що підпише з компанією мирову угоду.

На період переговорів про укладання нового контракту на постачання газу, міська влада Києва закупила газ для гарячого водопостачання за майже вдвічі вищими ніж у Нафтогазу цінами.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

19 липня стало відомо, що теплопостачальна компанія «Київенерго», яка належить Рінату Ахметову, збирається оскаржити рішення суду, у якому відмовили передати її боргові зобов’язання перед Нафтогазом комунальній компанії Київтеплоенерго.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Пов`язані новини