Кабінеті міністрів України заборонив нерегулярні авіарейси між Україною та Росією.

Таке рішення уряд ухвалив після візиту народного депутата Юрія Бойка та члена партії «За життя» Віктора Медведчука до Москви. Заборона не розповсюджуватиметься на рейси, необхідні для забезпечення дій місій міжнародних організацій.

«Пропонується встановити заборону на здійснення нерегулярних рейсів перельоту між Україною та державою-агресором за винятком рейсів польотів, необхідних для забезпечення дій місій міжнародних організацій — ООН, ОБСЄ і Червоного хреста», — йдеться в тексті пропозиції про заборону, яку вніс міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і підтримав уряд.

«Я б ще дозволив прямі рейси виключно цим політикам на літаку кукурудзник АН-2. Максимум. І то в один кінець», - додав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.


Зазначимо, що регулярні рейси між Україною і Росією припинили з 25 жовтня 2015 року.

Нагадаємо:

  • 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.
  • Порошенко засудив візит Медведчука та Бойка до Москви.
  • 27 березня генпрокурор Юрій Луценко анонсував відкриття кримінального провадження про незаконний перетин кордону зв’язку з польотом Юрія Бойка та Віктора Медведчука в Росію.
  • Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній авіаційній службі України, Державній прикордонній службі України та іншим відомствам перевірити, де були допущені порушення законів України при вильоті Бойка і Медведчука в Росію.
  • Прикордонники пояснили, що Бойко і Медведчук могли законно перетнути кордон України, якщо стосовно них немає обмежень на виїзд з боку інших правоохоронних органів та у них дійсні документи.
  • Після цього ДБР відкрило провадження стосовно співробітників Державної прикордонної та Державної авіаційної служб.


Поділитись: