Світ

Узбекистан відновив імпорт українського цукру

Укрцукор
Світ/Узбекистан відновив імпорт українського цукру
Зберегти
Вигляд
Митні органи Узбекистану поступово почали оформлення українських товарів, які заблокували на кордоні, зокрема українського цукру.

«Станом на сьогодні, ми маємо підтвердження від цукрових компаній та заводів, що процес розмитнення розпочався і маємо надію на подальше «потепління» торговельних відносин, адже навіть з урахуванням всіх труднощів, 47% від всього об’єму експорту цукру за листопад були здійснені саме до Узбекистану», — повідомив заступник голови правління асоціації виробників цукру «Укрцукор» Руслана Бутило.

Зазначимо, що вантажі з українським цукром, який доставляли до Узбекистану, почали блокувати на кордоні від середини листопада. Такі дії влада Узбекистану вчинила у відповідь на початок розслідування українським урядом щодо імпорту автомобілів з Узбекистану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Імпорт до Узбекистану: чому почалася та як закінчилася тиха торгова війна?

5 грудня повідомлялось, що Україна та Узбекистан домовились провести консультації та вирішити торговельні суперечки.

Нагадаємо, 3 жовтня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розпочала антисубсидійне розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів з Узбекистану.

Раніше повідомлялось, що у відповідь на розслідування щодо імпорту узбецьких автомобілів в Україну, Узбекистан припинив купувати український цукор та пригрозив обмежити імпорт української кондитерської продукції.

3 грудня Мінекономіки припинило розслідування проти автомобілів з Узбекистану.

Пов`язані новини