Експрес-тест на наявність коронавірусної інфекції показав позитивний результат в одного пасажира, який напередодні прибув до аеропорту «Бориспіль» з країни Середнього Сходу.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Прикордонники зазначили, що чоловік, у якого виявили інфекцію, повівся розважливо та самостійно зголосився пройти відповідну перевірку. Його направили в одну з лікарень столиці.

У ДПСУ розповіли, що загалом минулої доби, 24 березня, український кордон перетнули майже 19 тисяч людей, з них понад 11 тисяч — це українці, які повернулися із-за кордону. На виїзд оформили 2370 іноземців, а в Україну через дію обмеження не пропустили майже 30 іноземних громадян.

За добу прикордонники разом з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування щодо стану здоров’я близько 13 тисяч людей. Також вони оформлювали інформативні згоди та пам’ятки про самоізоляцію.

«Фіксуються випадки, коли громадяни висловлюють незадоволення більш тривалою процедурою контролю, додатковими контрольно-перевірочними засобами. Таким громадянам доводиться роз’яснювати ситуацію та переконувати в необхідності подальших обмежувально-карантинних заходах, зокрема і подальшої самоізоляції», — додали прикордонники.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31 випадок, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Наразі зафіксували 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Поділитись: