В Італії 101-річний чоловік одужав від коронавірусу SARS-CoV-2. Його вже виписали з лікарні додому.

Про це повідомило видання Comune di Rimini із посиланням на заяву заступниці мера міста Ріміні Глорії Лісі.

Чоловіка госпіталізували в лікарню Ріміні з позитивним результатом аналізу на коронавірус минулого тижня. 

«Пан П. з Ріміні народився в 1919 році, в розпал іншої трагічної світової пандемії. Він бачив все: голод, біль, прогрес, кризу і відновлення. Перетнувши 100-річний бар'єр, доля поставила перед ним цей новий виклик, невидимий і жахливий одночасно», — наголосила заступниця мера. 

За словами Лісі, вранці 26 березня пацієнта виписали з лікарні і родина відвезла його додому.

«Надія на майбутнє для всіх нас в організмі людини, якій більш як 100 років, у той час, коли сумні хроніки цих тижнів щодня механічно повідомляють про вірус, який особливо вражає людей похилого віку», — додала чиновниця.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 26 березня, у світі 471 783 випадків зараження коронавірусом, з них — 74 386 в Італії та 69 171 — у США. Загалом 114 858 пацієнтам вдалось одужати, 21 306 — померли.

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Поділитись: