Італійське антимонопольне відомство оштрафувало компанію Wizz Air на 1 мільйон євро та Ryanair на 3 мільйони євро через нові вимоги, компаній щодо ручної поклажі та доплати за порушення максимального розміру цієї поклажі.

Зазначається, що нові правила перевезення ручної поклажі лоукостери оприлюднили наприкінці 2018 року. За ручну поклажу, яка за розмірами перевищує максимально встановлені вимоги пасажирам доведеться заплатити 5-25 євро.

Антимонопольне відомство Італії встановило, що спосіб, у який компанії змінили вимоги до перевезення ручної поклажі, були непрозорими.

«Обидві компанії збільшили вартість квитків непрозорим способом, шляхом розділення тарифу однієї з ключових послуг», — повідомили у відомстві.

Там вважають, що пасажири мають право взяти на борт літака ручну поклажу, адже це є частиною стандартних практик авіаперевізників, а тому стягнення додаткової платні за неї відбуватися не повинне.

Ryanair та Wizz Air збільшили вартість провезення багажу
Фото:

Громадське

1 листопада WizzAir та RyanAir  зменшили розміри безкоштовного багажу. Відтак компанія WizzAir дозвола всім пасажирам безкоштовно взяти до салону одну ручну сумку розміром не більше 40х30x20 см вагою до 10 кг — ця сумка має поміститися під сидінням попереду пасажира. А Ryanair дозволила всім пасажирам взяти до салону трохи меншу ручну сумку(40x25х20 см) вагою до 10 кг. Це, наприклад, як пояснює сам перевізник, може бути ручна сумка, невеликий рюкзак, кейс для ноутбука.

Британці шостий рік поспіль назвали Ryanair найгіршою авіакомпанією.

Також на початку лютого 2019 року Wizz Air та Ryanair збільшили вартість перевезення багажу.

Поділитись: