УКРАЇНА

Мінекономрозвитку порадиться з українськими металургами щодо мита США

26 березня, 2018 15:38
УКРАЇНА/Мінекономрозвитку порадиться з українськими металургами щодо мита США
Зберегти
Вигляд
Міністерство економічного розвитку та торгівлі України (МЕРТ ) продовжує працювати над виведенням продукції українських металургів з-під дії нових тарифів США.

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України (МЕРТ ) продовжує працювати над виведенням продукції українських металургів з-під дії нових тарифів США.

Про це заявила торговельна представниця України Наталія Микольська, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що у МЕРТ досі не володіють достовірною інформацією про можливий вплив американських тарифних заходів на економіку України та стан справ українських металургів.

«Досить важко змоделювати точний вплив спеціальних заходів США на наш експорт. Найближчим часом у нас буде проведено консультації з українськими виробниками, які презентують своє бачення ситуації, що склалася», — сказала Микольська.

Крім цього, за словами торговельної представниці України, в уряді продовжують діалог із США, щоб виключити Україну зі списку країн, на які поширюються тарифні заходи країни.

Нагадаємо, Південна Корея стала першою країною, якій вдалось безстроково скасувати тарифи США на свою металургійну продукцію.

Раніше США призупинили дію мит на алюміній та сталь з низки країн.

Трамп ввів мита на китайські товари на суму 50 мільярдів доларів, на що в КНР відповіли запровадженням відповідних тарифних заходів на американський імпорт.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

Пов`язані новини