В Одесі затримали чотирьох ізраїльтян з понад 120 кілограмами кокаїну
Фото:

ДПСУ

Правоохоронці затримали в Одесі чотирьох громадян Ізраїлю з понад 120 кілограмами південноамериканського кокаїну.

Як повідомили у Державній прикордонній службі, чоловіки забезпечували функціонування каналу контрабанди кокаїну. Їх затримали в одному зі складських приміщень Одеси.

Правоохоронці встановили, що затримані іноземці причетні до контрабанди наркотиків, які доставляли з Перу в Україну в контейнері через Одеський морський торговельний порт.

В Одесі затримали чотирьох ізраїльтян з понад 120 кілограмами кокаїну
Фото:

ДПСУ

Правоохоронці порушили кримінальну справу за ст. 305 Кримінального кодексу (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів). Санкція статті передбачає до 20 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Слідчі дії тривають.

А які попередні знахідки правоохоронців?

У вересні у морському порту «Південний» правоохоронці вилучили понад сто кілограмів кокаїну — це приблизно на 17 мільйонів доларів. Наркотики намагалися ввезти в контейнері з вантажем бананів, який прибув на судні з Республіки Еквадор.

У квітні минулого року правоохоронці затримали 300 кілограмів героїну. Цього вистачило б на майже п’ять мільйонів разових доз. За цінами чорного ринку вартість такої партії сягає 25 мільйонів доларів. А незадовго до того, наприкінці березня, вилучили ще одну рекордну партію героїну — 500 кг.

Поділитись: