Уряд Угорщини ухвалив антимігрантський пакет законів «Зупинити Сороса».

Уряд Угорщини ухвалив антимігрантський пакет законів «Зупинити Сороса».

Про це повідомляє Reuters.

«Пакет законопроектів «Зупинити Сороса» служить цій меті (зупинити потік мігрантів — ред.), перетворюючи організацію нелегальної імміграції на кримінальне правопорушення. Ми хочемо використати ці законопроекти, щоб зупинити перетворення Угорщини в країну мігрантів», — заявив міністр внутрішніх справ Шандор Пінтер.

Згідно з новим законопроектом, злочинами вважатимуться друк брошур з інформацією для біженців, надання їм їжі та юридичної допомоги.

Також за новими правилами, на притулок зможуть претендувати тільки мігранти, які намагаються потрапити до Угорщини через ту країну, з якої вони втекли

Законопроект назвали на честь американського філантропа з угорським корінням Джорджа Сороса, який спонсорує громадську організації, що допомагають мігрантам. 

Нагадаємо, фонд американського філантропа угорського походження Джорджа Сороса «Відкрите Суспільство» припинив роботу свого офісу в угорській столиці Будапешті.

Раніше повідомлялось, що в разі прийняття законопроекту «Зупинити Сороса» угорське відділення переїде до Берліну.

Зазначимо, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який у своїй риториці неодноразово висував звинувачення Соросу, заявив, що буде радий закриттю фонду. За його словами, діяльність «Відкритого Суспільства» сприяє масовій імміграції проти волі угорського народу.

Нагадаємо, 25 квітня прем'єр-міністр Віктор Орбан сформував новий уряд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Праві, зелені і двохвості: як обирали парламент в Угорщині.

9 квітня прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про свою перемогу на парламентських виборах.

Його партія «Фідес» отримала понад 2/3 крісел у парламенті — 133 зі 199. Це мінімальна кількість місць, необхідна для зміни конституції країни. Також це означає, що Віктор Орбан залишиться прем’єр-міністром ще на чотири роки.

Явка виборців на парламентських виборах Угорщини досягла 68,13 відсотка, це найбільша явка виборців з 2002 року.

В ОБСЄ заявили, що конкурентів провладної партії в Угорщині позбавили рівних умов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в Угорщині: шахрайство, фейкові партії та «нові» угорці.

Поділитись: