Життя

В Україну прибули всі 30 локомотивів General Electric — голова Укрзалізниці

Євген Кравцов
Життя/В Україну прибули всі 30 локомотивів General Electric — голова Укрзалізниці
Зберегти
Вигляд
lead
В Україну прибули ще 5 локомотивів «Тризуб» компанії General Electric. Таким чином, Укрзалізниця отримала всю першу партію американських локомотивів.

«Останні 5 (локомотивів) зустрічали у Чорноморську у п’ятницю (1 лютого — ред.). Далі — маршрут вже відпрацьований. Спочатку — на Крюківський вагонобудівний завод. Там на доукомплектуванні перебувають ще 10 американських локомотивів», — повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

За його словами, ті «Тризуби», які вже працюють на українській залізниці, показують себе ефективно. Зокрема, вони споживають на 30% менше пального та проходять більшу відстань за добу, ніж старі локомотиви.

«І ще важлива цифра: 15 нових локомотивів сьогодні забезпечують чверть теплотяги по трьох регіональних філіях, де вони працюють: Придніпровській, Донецькій та Одеській», — додав Кравцов.

Зазначимо, що станом на початок січня Укрзалізниця ввела в експлуатацію 15 нових локомотивів «Тризуб» компанії General Electric. Ще 5 локомотивів наразі доукомплектовуються на Крюківському вагонобудівному заводі.

Раніше повідомлялось, що локомотиви «Тризуб» на південних напрямках рухаються на 30% швидше, ніж старі локомотиви Укрзалізниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди поїдуть локомотиви General Electric і чи подорожчає проїзд — інтерв’ю з керівником Укрзалізниці

Нагадаємо, що 13 грудня перший локомотив General Electric перевіз вантажі українською залізницею.

Раніше стало відомо, що в Україну прибуло вже 20 локомотивів General Electric.

Нагадаємо, що 8 листопада перший локомотив «Тризуб» здійснив тестовий проїзд українською колією.

До кінця 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%. Їх виробництво стартувало на початку 2018 року в США. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Пов`язані новини