Життя

Локомотиви General Electric почали перевозити вантажі в Україні

Кабмін
Життя/Локомотиви General Electric почали перевозити вантажі в Україні
Зберегти
Вигляд
Перший локомотив General Electric «Тризуб» відправився у свою першу поїздку за маршрутом Мелітополь-Волноваха-Маріуполь. Він має перевезти 3,8 тисячі тонн вантажів.

«Запуск локомотивів на стратегічно важливий напрямок — це дуже позитивно. Треба тепер нарощувати обсяги. Треба зробити все, аби наша економіка, підприємства, які орієнтовані на експорт, були забезпечені якісною логістикою та інфраструктурою», — прокоментував запуск першого локомотива «Тризуб» прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

В уряді повідомляють, що протягом першого кварталу 2019 року на українські колії виїде 30 локомотивів, які працюватимуть на миколаївському, мелітопольському та маріупольському напрямках.

Раніше стало відомо, що в Україну прибуло вже 20 локомотивів General Electric.

Нагадаємо, що 8 листопада перший локомотив «Тризуб» здійснив тестовий проїзд українською колією.

Раніше повідомлялось, що General Electric поставила в Україну 15 локомотивів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди поїдуть локомотиви General Electric і чи подорожчає проїзд — інтерв’ю з керівником Укрзалізниці

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

11 вересня в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric. Пізніше повідомлялось, що нові локомотиви планують використовувати на напрямках до Миколаєва, Маріуполя та Мелітополя.

До кінця 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартувало на початку 2018 року в США. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Пов`язані новини