Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства уточнило перелік видів діяльності, з яких зняли заборону, пов’язану з карантином.

Наразі цей перелік включає:

  • Торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами, насінням, засобами зв'язку;
  • Банківську та страхову діяльність;
  • Медичну, ветеринарну практику;
  • Роботу заправок, станцій обслуговування автомобілів;
  • Діяльність з ремонту комп'ютерів, побутової техніки, обслуговування касових апаратів;
  • Роботу поштових відділень;
  • Роботу закладів громадського харчування, але лише за умови адресної доставки замовлень додому до клієнтів.

Робота людей у зазначених закладах можлива лише за умови, якщо вони матимуть засоби індивідуального та протиепідеміологічного захисту.

Також уряд дозволив роботодавцям організовувати підвезення персоналу до місць роботи.

Забороненою залишається діяльність, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації у всіх областях та продовжив дію карантину до 24 квітня.

12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закрила пасажирське авіасполучення. Також у Києві закрили усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

Поділитись: