Кабінет міністрів на засіданні 6 травня розблокував використання бюджетних коштів кримськотатарським телеканалом ATR.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

Там кажуть, що Кабмін вніс зміни до відповідного порядку використання коштів. Це дозволило скерувати гроші телеканалу.

Згідно з документом, кошти підуть на оплату послуг супутникового зв’язку, оренду телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об’єктів авторського права.

Тимчасова виконувачка обов'язків міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко також зазначила, що рішення уряду створить правові передумови для подальшого фінансування телеканалу AТR.

hromadske звернулося до керівництва телеканалу за коментарем.

28 квітня генеральний директор телеканалу Ленур Іслямов повідомляв, що ATR досі не отримав фінансування від держави, яке президент Зеленський обіцяв у лютому, та може закритися вже у травні.

Він пояснював, що уряд не міг виділити гроші на діяльність телеканалу, оскільки досі немає додаткових положень, які розробляли. 28 квітня мало відбутися вже 4 засідання Кабміну, де фінансування планували розблокувати.

6 лютого президент Володимир Зеленський пообіцяв, що кримськотатарський телеканал ATR продовжить своє мовлення, а гроші на його діяльність виділять з бюджету.

10 лютого 2019-го телеканал ATR повідомив про блокування його рахунків і фінансування з держбюджету.

Пізніше міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський заявив, що відомство шукає вирішення ситуації з кримськотатарським телеканалом ATR.

11 лютого генеральний директор кримськотатарського телеканалу ATR Ленур Іслямов заявив, що телеканал не отримав фінансування від держави та зараз перебуває під загрозою закриття через те, що держава вимагає проведення тендеру.

24 лютого ATR звернувся до Європейського Парламенту та Європейської Комісії за фінансовою допомогою.

ATR — перший кримськотатарський телеканал. 31 березня 2015 року припинив офлайн-мовлення через невидачу ліцензії окупаційною владою Росії. 17 червня 2015 року канал відновив мовлення з Києва.

Поділитись: