Лідер політичної партії «Голос» Святослав Вакарчук, який за даними ЦВК проходить до складу нового парламенту, вважає, що Верховна Рада повинна ухвалити закон про «співіснування» з Росією, який би чітко регламентував, зокрема, гастролі українських артистів на території РФ.

Про це Вакарчук сказав в інтерв’ю «Укрінформ».

«Держава часто не хоче брати на себе відповідальність за багато речей, а тому залишається відкритим питання, скажімо так, моральної відповідальності людей. Наприклад, чому одні люди принципово не їздять на гастролі в країну-агресор, а інші — навпаки — активно гастролюють в Росії», —сказав Вакарчук.

За його словами, Україна дуже страждає від політики «подвійних стандартів».

«Було б добре, щоб держава прийняла чіткий закон, умовно кажучи, про співіснування з державою-агресором, де чітко окреслило б, що можна, а що — ні, і тоді це питання було б знято. Оскільки воно (це питання) завжди буде розділяти суспільство, якщо це не обмежено законом», — додав він. 

Нагадаємо, партія «Голос» Святослава Вакарчука проходить до Верховної Ради 9 скликання. За попередніми даними, його політсила набрала близько 6% усіх голосів.

Поділитись: