Політика

Вакарчук заявив, що йде в політику: про президентство не уточнив

Український інститут в Лондоні
Політика/Вакарчук заявив, що йде в політику: про президентство не уточнив
Зберегти
Вигляд
Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук сказав, що йтиме в політику. Однак не уточнив, чи братиме участь у виборах президента України.

Про це Вакарчук сказав на заході британсько-українського товариства у Лондоні.

«Я в ділі, і ви згодом дізнаєтеся більше. Я би хотів привести в українську політику якомога більше облич. Влада як така мене не захоплює. Що підштовхує мене до політики — це розчарування сучасним її станом в Україні. Нестерпно дивитися на всі ці обличчя на білбордах у Києві. Нам потрібні нові політичні лідери. Я не вірю в революції, оскільки вони не дають стійких рішень», — заявив Вакарчук.

На його думку, в основі політики має бути боротьба з корупцією та трансформація судової системи.

Раніше Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

Зазначимо, що соціологи включали Вакарчука в опитування щодо кандидатів у президенти попри те, що він не мав ані політичної партії, ані заяв про наміри йти в президенти. Згідно з останнім соцопитуваннями, Вакарчук посідав 9 місце в рейтингу, випередивши Андрія Садового.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Загалом понад 30 політиків оголосили про намір взяти участь у виборах президента. Згідно з останнім соціологічним опитуванням, найвищий рейтинг мають лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

ЦВК раніше зареєструвала 13 кандидатів на посаду глави держави.

Пов`язані новини