Голосіївський суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб для третього підозрюваного у справі про вбивство 5-річного хлопчика Кирила Тлявова у Переяславі-Хмельницькому.

Про це із зали суду повідомляє журналіст Insider.

«Суд ухвалив клопотання про тримання під вартою задовольнити. Застосувати до Кривошея запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб», — сказала суддя Наталія Чередниченко.

Третій підозрюваний — Кривошей Дмитро. У залі суду його адвокат наголосив, що чоловік не має уявлення про те, де перебуває зброя.

«Я дійсно стріляв, два постріли здійснював, але стріляв в столбову частину, де поле. Я не спричиняв нікому шкоди. Я прошу вас не брати мене під варту. Адже я дійсно працюю увесь тиждень», — сказав сам Кривошей.

Прокурор пояснив, чому кваліфікація злочину хуліганство, а не вбивство.

«Якщо він каже, що зробив декілька пострілів в опору. Орган досудового розслідування стверджує, що це було саме хуліганство. Зброю на теперішній час не знайдено, але всі заходи проводяться. На те, що Кривошей був у стані алкогольного сп'яніння вказують свідки. Кривошей є жителем села Циблі. Четверта особа, що була зі стрільцями, встановлена. Він не переховується», — зазначив прокурор Михайло Вознесенський.

Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому Київської області патрульні поліцейські напідпитку в позаробочий час стріляли із вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов. Хлопчика поранили в голову і 3 червня він помер у київській лікарні.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку, коли хлопчик ще був живий, їх підозрювали за статтями «хуліганство» і« завдання тяжких тілесних ушкоджень», однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю «умисне вбивство».

Слідство також перевіряє версію, що вистрелити міг син поліцейського.

Адвокат родини хлопчика заявив, що ДБР «прикриває злочини поліцейських».

Після вбивства хлопчика по Україні провели перевірку: відсторонили 10 начальників відділів поліції.

Генерала поліції, ексглаву поліції Київщини Дмитра Ценова, який подав рапорт про звільнення з посади у зв'язку з убивством хлопчика Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому, призначили на нову посаду в ООС. Він стане керівником поліцейських сил у зоні проведення операції Об'єднаних сил.

Поділитись: