Поліція перевіряє 10 осіб за фотороботом підозрюваного у вбивстві російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка 29 травня в Києві.

Поліція перевіряє 10 осіб за фотороботом підозрюваного у вбивстві російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка 29 травня в Києві.

Про це Громадському повідомили джерела у Національній поліції.

Справу про вбивство Бабченка спільно проводитимуть поліція та Служба безпеки України. 

У Києві ввечері 29 травня заявили про смерть Аркадія Бабченка, російського військового журналіста, волонтера, який з 2017 року мешкав в Україні: Бабченко неодноразово заявляв про погрози від людей, які надходили з Росії. Поліція Києва розглядала дві версії  вбивства журналіста Бабченка: професійна діяльність і громадянська позиція. 

Під час брифінгу 30 травня глава СБУ Василь Грицак оголосив, що смерть російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка інсценували. Це була спецоперація.

Поліція Києва розглядає дві версії вбивства журналіста Бабченка: професійна діяльність і громадянська позиція.

За кілька годин після вбивства поліція оприлюднила фоторобот ймовірного підозрюваного

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу через вбивство у Києві російського журналіста Аркадія Бабченка.

МЗС Росії прокоментувало убивство журналіста Бабченка, заявивши, що «рівень фізичного насильства, вбивств стосовно працівників ЗМІ в Україні неухильно зростає».

ОБСЄ закликала владу України негайно розслідувати вбивство Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ця країна пожирає своїх дітей»: ким був убитий у Києві російський журналіст Аркадій Бабченко

Редакція Громадського просить водіїв, які у проміжку між 19.00 і 20.00 перебували в районі Микольсько-Слобідської вулиці, будинку 6/2 із увімкненими відеореєстраторами зв’язатися із нами, або переслати відео за адресою [email protected]

Нагадаємо, 20 липня 2016 року у Києві вбили російського журналіста Павла Шеремета. Слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста, але досі не встановило ані виконавців, ані замовників. 

10 травня журналісти Громадського презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співзасновник OCCRP про вбивство Шеремета: Влада свідомо не докопується до правди

23 березня 2017 року у центрі Києва вбили екс-депутата Держдуми Росії, громадянина Росії Дениса Вороненкова. Слідство встановило виконавців убивства, але замовники досі невідомі. 

Поділитись: