Основною версією вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка є «протиріччя у підприємницькій діяльності».

Основною версією вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка є «протиріччя у підприємницькій діяльності».

Про це в Бердянському міськрайонному суді повідомив суддя Сергій Морока.

Під час обрання підозрюваним запобіжного заходу Морока заявив, що, за версією слідства, Олешка вбили «на ґрунті особистих відносин у зв’язку з наявними протиріччями у підприємницькій діяльності на території міста Бердянськ».

Саме з цієї причини, як вважає слідство, четверо підозрюваних «вступили між собою у злочинну змову» для вбивства Олешка.

Відео: ТРК Юг/YouTube

Нагадаємо, 3 серпня суд взяв під варту усіх чотирьох фігурантів цієї справи – Максима Володимиренкова, Олександра Обухова, Артема Матюшина та Миколу Ломаку.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Чотирьом особам повідомили про підозру у вбивстві Олешка. Раніше поліція повідомляла про затримання п'ятьох підозрюваних у справі. 

1 серпня начальник управління Нацполіції в Запорізькій області Сергій Коміссаров заявив, що поліція опрацює версію щодо  причетності народного депутата від «Волі Народу» Олександра Пономарьова до вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка (позивний «Сармат»). Також Коміссаров повідомив, що для вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка нападники спеціально підготували два автомобілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

Поділитись: