Український політв'язень Павло Гриб
Фото:

Громадське

Верховний суд Росії визнав «законним» вирок у 6 років колонії для українського політв’язня Павла Гриба, повідомляє «Кавказский узел».

Вища судова інстанція РФ підтвердила вирок попередніх судів, які засудили Гриба за нібито підбурювання знайомої до здійснення теракту у школі в Сочі.

22 березня 2019-го Північно-Кавказький окружний райсуд Ростова-на-Дону засудив українського політв'язня Павла Гриба, обвинуваченого в схилянні до теракту росіянки Тетяни Єршової, до шести років позбавлення волі.

Після оголошення вироку в коментарі Громадському Гриб заявив, що починає голодування, однак невдовзі його припинив.

Батько політв’язня Павла Гриба назвав вирок суду смертельним для сина. Раніше українська омбудсмен заявила, що Павло потребує негайної операції на серці.

У серпні 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання. Згодом з'ясувалось, що 19-річний Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі, його звинуватили у тероризмі.

Поділитись: