Політв’язень Павло Гриб потребує негайної операції на серці, оскільки його стан здоров’я критичний. Про це повідомила уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова.

Денісова зазначила, що в результаті лікарями діагностовано низку серйозних хвороб.

«За наявною інформацією, у СІЗО, де утримується Павло, недооцінюється критичний стан хлопця та ігнорується наявність важких захворювань», — повідомляє омбудсмен.

Гриб не забезпечується повноцінним медикаментозним лікуванням. За словами Денісової, негативний вплив на стан здоров’я політв'язня посилюють умови утримання, стресові ситуації та неповноцінне харчування.

Під час засідання 24 січня політв'язню Павлу Грибу викликали швидку допомогу через стан здоров'я.

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року суд відмовився відпустити політв’язня Гриба з СІЗО під домашній арешт за станом здоров’я. Наглядова комісія в РФ назвала умови СІЗО придатними для утримання Павла

Раніше на суді у справі Гриба свідок з боку обвинувачення частково відмовилася від своїх попередніх слів та дала свідчення на користь українця. Двоє свідків у справі українського політв’язня Павла Гриба не змогли пояснити розбіжності у своїх свідченнях на стадії слідства та під час судового засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

Поділитись: