Месенджер Viber повідомив, що його російські користувачі мають проблеми з функціонуванням додатку через блокування Telegram.

Месенджер Viber повідомив, що його російські користувачі мають проблеми з функціонуванням додатку через блокування Telegram.

Про це повідомляє російське агенство «Интерфакс».

«Ми поступово відновлюємо повноцінну роботу додатку для всіх користувачів в Росії. Деякі з вас могли мати труднощі при здійсненні дзвінків і відправлення фото в Viber. Ситуація, що склалася є результатом рішення регулятора обмежити доступ до іншого месенджера за допомогою блокування мільйонів інтернет-серверів в країні», — йдеться в повідомленні компанії, яке вона розіслала російським користувачам.

Також у повідомленні наголосили, що «це вплинуло на Viber і багато інших сервісів».

«В даний момент наша команда працює з інформацією, наданою тисячами користувачів Viber, щоб якомога швидше відновити повноцінну роботу додатку для всіх користувачів в Росії без шкоди їх конфіденційності», — пояснюється в повідомленні.

Нагадаємо, 16 квітня російські користувачі месенджера Viber заявили про проблеми з дзвінками та смс-повідомленнями. Компанія пов’язує цю ситуацію із проблемами зв’язку на серверах Amazon.

Увечері 16 квітня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram. Йдеться про 2 мільйони ІР-адрес.

ІР-адреси Amazon та Google у Роскомнагляді блокують, адже їх використовує Telegram для обходу блокування.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

Поділитись: