У Росії 16 квітня користувачі месенджера Viber могли мати проблеми з дзвінками. Компанія пов’язує цю ситуацію із проблемами зв’язку на серверах Amazon.

У Росії 16 квітня користувачі месенджера Viber заявили про проблеми з дзвінками та смс-повідомленнями. Компанія пов’язує цю ситуацію із проблемами зв’язку на серверах Amazon.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Наші інженери працюють над вирішенням питання, аби максимально оперативно надати доступ до сервісу», — заявили у Viber.

За даними Downdetector, збої у роботі месенджера почалися о 19:00 за Москвою (так само  за Києвом). Користувачі повідомили про збій мережі, неможливість отримати та надіслати повідомлення, а також зателефонувати всередині месенджера.

Нагадаємо, що увечері 16 квітня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram. Йдеться про 2 мільйони ІР-адрес.

ІР-адреси Amazon та Google у Роскомнагляді блокують, адже їх використовує Telegram для обходу блокування.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

 

Поділитись: