У Збройних силах України за минулу добу виявили 11 нових випадків захворювання на COVID-19, один військовослужбовець помер від ускладнень. Це п'ятий летальний випадок у ЗСУ з початку епідемії.

Про це повідомила пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

Померлий військовий хворів з 4 червня. Він проходив лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону міста Львова.

Чоловік мав хронічні супутні захворювання, які потребували лікування вузькопрофільних спеціалістів, тому 10 червня його евакуювали до Національного військово-медичного клінічного центру в Києві.

18 червня стан його здоров’я погіршився, реанімаційна бригада розпочала інтенсивну терапію, але врятувати хворого не вдалося — наступила зупинка серця.

Станом на ранок 19 червня у Збройних Силах України на COVID-19 хворіє 143 людини. Всього за час пандемії одужало 242 людини. На ізоляції (зокрема самоізоляції) перебуває 386 осіб.

Нагадаємо, з початку епідемії в Україні коронавірусне захворювання підтвердили у 34 984 людей, з них 16 033 вже одужали, а 985 — померли від ускладнень. За минулу добу зафіксували рекордний 921 новий випадок COVID-19.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: