У 2018 році Роман Ратушний — один із студентів, якого силовики побили на Майдані, очолив ініціативу «Захистимо Протасів Яр». Вона націлена проти забудови у зеленій зоні столиці — там зводить три багатоповерхівки дніпровський забудовник «Дайтона груп». Цю компанію пов'язують з колишнім чиновником Дніпра Геннадієм Корбаном. На захист зеленої зони вийшли і місцеві мешканці. Міський голова Києва Віталій Кличко обіцяв розібратися із ситуацією, забудовнику видали припис і роботи призупинили. Втім, компанія оскаржує рішення і планує їх продовжити. У листопаді 2019 Роман Ратушний заявив про погрози з боку забудовника і сказав, що вимушений переховуватися. З цією заявою він звернувся до президента та генерального прокурора.

Минулого року Ратушний став одним з героїв матеріалу hromadske «Тепер я впевнений, що ця країна мене не кине» — студенти Євромайдану, які рятувалися від «Беркуту» 30 листопада.

До річниці початку Революції Гідності — публікуємо історії студентів, які вийшли на Майдан у листопаді 2013-го.

Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте незалежну журналістику – фондуйте нам на Спільнокошті та долучайтеся до спільноти Друзів hromadske

Поділитись: