Від початку обмежувальних заходів через коронавірус за сприяння українських дипломатів на батьківщину повернулись понад 72 тисячі українців. 21 українець перебуває на лікуванні за кордоном.

Про це свідчать дані Міністерства закордонних справ України.

Так, 72 305 громадян повернулись в Україну. Лікування від коронавірусу українці проходять у Німеччині (5), Домініканській Республіці (4), Омані (3), Польщі (2), Італії (2), ОАЕ (2) Іспанії (1), Нідерландах (1) та на Сейшельських островах (1).

Також 151 українець перебуває на карантині за кордоном, левова частка з них (105) — у Польщі.

Крім цього, 6 українців одужали: 4 — в Японії, 1 — в Італії та 1 — у Польщі. Троє українських громадян померли від коронавірусу, усі — в Італії

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за останніми даними, офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (1), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: