УКРАЇНА

Відновлення справи Шабуніна, відповідальність за фейки та смерть солістки Cranberries — головні новини 15 січня

15 січня, 2018 20:15
УКРАЇНА/Відновлення справи Шабуніна, відповідальність за фейки та смерть солістки Cranberries — головні новини 15 січня
Зберегти
Вигляд
Поновлення розслідування проти глави ЦПК Шабуніна, пропозиція БПП щодо відповідальності за фейки та смерть солістки гурту Cranberries.

Поновлення розслідування проти глави ЦПК Шабуніна, пропозиція БПП щодо відповідальності за фейки та смерть солістки гурту Cranberries.

Дивіться добірку головних новин 15 січня:

Поліція відновила розслідування проти глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна і готує нову підозру про «побиття» ним помічника народного депутата Всеволода Філімоненка. Сьогодні в приміщенні Дніпровського районного відділку поліції відбувся перехресний допит Філімоненка та Шабуніна.

Президент Порошенко найближчим часом помилує жінку, яка скоїла злочин проти України. Таке рішення глава держави ухвалить в рамках продовження роботи зі звільнення українських заручників на Донбасі.

Фракція «Блок Петра Порошенка» пропонує підтримати закон щодо відповідальності за розповсюдження недостовірної інформації. З такою пропозицією виступив на погоджувальній раді Верховної Ради голова фракції БПП Артур Герасимов. На його думку, такий закон необхідний, оскільки «кількість фейків, які наш північний сусід буде поширювати в нашій країні, буде тільки збільшуватися».

Солістка ірландського рок-гурту The Cranberries Долорес О’Ріордан померла у 46 років у Лондоні. До Англії вона приїхала разом з гуртом, де вони робили короткий запис. Причини смерті поки не відомі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не передала жодної людини, в якої була кров на руках», — інтерв'ю з омбудсменом про обмін полоненими.

Матеріал у межах партнерства з DFR Lab: Багато шуму про ракетні комплекси «Джавелін».

ДИВІТЬСЯ: «Олігархічне болото»: роль заможних і впливових у житті Молдови, України та Грузії.

Пов`язані новини