Світ

Відрядження, у яке їхав загиблий журналіст Джемаль, завжди дуже добре продумують — екс-головред «Новой газеты»

31 липня, 2018 23:07
Світ/Відрядження, у яке їхав загиблий журналіст Джемаль, завжди дуже добре продумують — екс-головред «Новой газеты»
Зберегти
Вигляд
Екс-головред російського видання «Новая газета» Дмитро Муратов повідомив Громадському, що російський журналіст Орхан Джемаль, про смерть якого повідомляли раніше, їхав у відрядження від центру управління розслідуваннями Ходорковського, а такі відрядження завжди добре продумують.

Колишній головний редактор російського видання «Новая газета» Дмитро Муратов повідомив Громадському, що російський журналіст Орхан Джимал, про смерть якого повідомляли раніше, їхав у відрядження від Центру управління розслідуваннями Ходорковського, а такі відрядження «завжди добре продумують».

Муратов зазначив, що в таких відрядженнях журналісти завжди мають план поїздки та пристрої, за якими їх можна відстежувати.

«У людей є план, трекери, щоб їхнє переміщення можна було відслідковувати. Так би мовити, глибинний, детальний план поїздки», — сказав Муратов.

Він сподівається, що ці дані дозволять працівникам Центру управління розслідуваннями встановити, що саме відбулося.

31 липня ЗМІ повідомили про загибель трьох російських журналістів у Центральноафриканській Республіці. Ідеться про Орхана Джемаля, Кирила Радченка і Олександра Расторгуєва.

МЗС Росії підтвердило прізвища загиблих російських журналістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким був загиблий у ЦАР журналіст Орхан Джемаль

У ЦАР журналісти знімали матеріал про російських найманців ПВК «Вагнер»

Журналісти Громадсього співпрацювали із воєнним кореспондентом Орханом Джемалем. Зокрема, він став автором серії матеріалів про міграцію до Туреччини. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Турецький шлях: хто і навіщо емігрує в Туреччину

Пов`язані новини