УКРАЇНА

Військові РФ на Донбасі, Hyperloop в Україні та лютневі морози — головні новини 22 січня

22 лютого, 2018 20:51
УКРАЇНА/Військові РФ на Донбасі, Hyperloop в Україні та лютневі морози — головні новини 22 січня
Зберегти
Вигляд
На окупований Донбас прибули близько 200 військових з РФ, загибель прикордонника на стрільбах, морози в Україні та інцидент з журналістками на суді у справі Януковича. Дивіться головні новини  22 січня:

Прибуття близько 200 військових з РФ на окупований Донбас, загибель прикордонника на стрільбах, морози в Україні та інцидент з журналістками на суді у справі Януковича. Дивіться головні новини  22 січня:

На окуповану частину Донбасу прибули близько двохсот російських військових. Розвідка України заявила, що це можуть бути представники регулярних військових формувань РФ, яких розмістили на полігоні «Східний», що на Донеччині.

 

На Львівщині під час навчальних стрільб загинув військовослужбовець Державної прикордонної служби. Відомство не повідомило, за яких обставин це сталося. На полігон стягнули правоохоронців для розслідування.

 

В Україну, починаючи з 24 лютого і до кінця місяця, прийдуть сильні морози. Так вже 24 числа стовпчик термометра опуститься до 10-16°  , а 27-го числа в щонайменше 11 областях України очікують морози до -25.

 

22 лютого під час брифінгу в Києві міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про створення тестового майданчика для проекту Hyperloop в Україні. Його побудують у Дніпрі. За словами міністра, так Україна буде у п’ятірці держав, які розробляють швидкісну систему потягів на серйозному рівні.

 

Командування 79 окремої десантно-штурмової бригади та командування Військово-морських сил України надіслали звернення та лист відповідно до Солом’янського суду Києва. У документах йдеться про міськголову Одеси Геннадія Труханова, який наразі має статус підозрюваного. Зокрема, 79 бригада заявила, що «ручається за Труханова».

 

В Оболонському райсуді Києва 21 лютого перед тим, як там мали допитувати Порошенка у справі держзради Януковича, охорона просила журналісток показати, чи є одяг під курткою. А в деяких просила показати, що в них під светрами. Таким чином охорона шукала представниць руху Femen, які зазвичай наносять протестні гасла на тілі. В УДО визнали такий факт, а Порошенко вибачився за це перед журналістами.

Пов`язані новини